Witam serdecznie!

 

Poznałam Vedic Art , kiedy w moim życiu zaczęło brakować mnie - właśnie “MNIE"! Czułam , że mam coś do odkrycia. Tak bardzo chciałam odkryć to coś, co zawsze i wszędzie będzie mogło mi towarzyszyć, a także pozwoli kreować moje życie!

Po ukończeniu pierwszych kursów czułam , ze chce dalej podążać za Vedic Art. Wyruszyłam do Szwecji , do Höör (czyli do źródła Vedic Art ), gdzie ukończyłam kurs nauczycielski, a zaraz potem znalazłam się w Londynie na warsztatach prowadzonych przez Paulinę Mazurek. Już sama podróż była Vedic Art! Poznawałam i odkrywałam siebie oraz swoje możliwości na nowo.

Doświadczenia podczas tej cudownej podróży utwierdziły mnie w tym, kim naprawdę jestem, czym chcę się zajmować - ujrzałam przed sobą nowe perspektywy.

Jestem wdzięczna, że na mojej drodze do Vedic Art poznałam takich nauczycieli jak Jacek Poteralski, Ania Pruszko, Paulina Mazurek, Johannes Källman, a także Halina Łucka.

Jestem przekonana, że każdy uczeń znajdzie we właściwym czasie odpowiedniego dla siebie nauczyciela Vedic Art.

 

Praca z ludźmi na warsztatach i przekazywanie wiedzy Vedic Art stały się moją pasją i powołaniem.

Vedic Art może być dla każdego wspaniałym narzędziem kreowania życia i odkrywania siebie, swojego potencjału i możliwości. Daje nam szanse do zmian, jeżeli jesteśmy na nie gotowi i utwierdza nas w tym , kim już jesteśmy .

Zawsze czułam szczególne połączenie z naturą, a Vedic Art pozwoliło mi jeszcze głębiej tego doświadczyć. Przebywanie blisko natury pozwala mi wyciszyć umysł, a jej piękno uczy równowagi. Jak mawiał Curt Källmann – „Sztuka jest językiem ciszy”.

Kreujmy nasze życie z radością, miłością i wdzięcznością . I ty możesz znaleźć to „coś” – Twoją intuicję ! Wsłuchujmy się w jej szept . Ona zawsze nam podpowie prawdę o nas i poprowadzi jak kompas jeżeli tylko na to pozwolimy.

  

Zapraszam na warsztaty Vedic Art I i II stopnia!

Prowadzę warsztaty w różnych miejscach na terenie Niemiec , ale mogę również przyjechać do Polski.

 

BILDUNGSURLAUB

Prowadzę również Vedic Art w ramach „Bildungsurlaub“ (urlop edukacyjny) na terenie Niemiec.

 

 Beata Glatthaar

Vedic Art Teacher

vedicart-info@web.de

01575/1138827